Bize Kahve Ismarlamak İster Misin?

Pınar Kelleci ve Doğuş Nuh Kelleci’nin 16 Şubat 2020’de kurduğu bir platformdur. Bu platform; oyun, film, dizi, kitap ve anime gibi birçok konuda haber ve inceleme sunar.

Kurulduğumuz Günden Beri Farkımız: Haberleri sitemize tık tuzağı olarak kullanmak yerine doğrudan takipçilerimize ulaştırıyoruz. Hızlı, sade ve doğru olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca Oyun Tasarımcısı/Pixel Art Oyun Sanatçısı kimliğimizle birlikte sitemizde incelemeler yazıyoruz.

Sizin gibi biz de hobilerimiz hakkında haberleri sıkı takip ediyoruz. Yeni bir haber çıktığında sizinle paylaşmak için yerimizde duramıyoruz ve o heyecanla haberi size en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Sonrasında sizin yorumlarınızı okumak ayrı bir keyifli oluyor. Sadece başka basın kuruluşlarının haberlerini çevirmiyoruz, aynı zamanda sizin destekleriniz sayesinde oyun şirketleriyle de doğrudan iletişimimiz var. PlayStation Türkiye, Bethesda Türkiye, Capcom, CD Media Turkey Ubisoft ve daha birçok şirketle iletişim halindeyiz. İncelemelerimize kesinlikle karışmıyorlar, istediğimiz şekilde eleştirebiliyoruz. Ayrıca sadece oyun değil, İthaki Yayınları’yla da işbirliği halindeyiz. 3 yıldır buraya çok fazla zaman harcıyoruz ve hobimiz olarak ilgilenmeye devam ediyoruz. Evet, ne yazık ki asıl işimiz burası değil. İşimizin dışında Geeklik ve Ötesine ile ilgileniyoruz. Gelecekte de buraya zaman harcamaya devam etmeyi çok istiyoruz. İncelemelerimize ve haberlerimize aynı özenle devam etmemize destek olmak için bize kahve ısmarlayabilirsin!❤️

Bize kahve ısmarlamak için buraya tıkla!

Neden Destek İstiyoruz?

-İçeriklerimizi seviyorsan bize gerçekten bir kahve ısmarlayabilirsin.

-Sitemize reklam koymuyoruz. (Tık tuzağı haberler yapmak ve kalitesiz içerik sunmak istemedik.)

-Yıllık web sitesi masraflarımızı; WordPress ve domain adres ücretlerimizi karşılamamıza yardım edebilirsin.

-Aylık muhasebe masraflarımıza yardımcı olabilirsin.

-Markalar, Twitter sayfalarına pek reklam vermek istemiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.