Hakkımızda

Pınar Kelleci ve Doğuş Nuh Kelleci’nin 16 Şubat 2020’de kurduğu bir platformdur. Bu platform; oyun, film, dizi, kitap ve anime gibi birçok konuda haber ve inceleme sunar.

Kurulduğumuz Günden Beri Farkımız: Haberleri sitemize tık tuzağı olarak kullanmak yerine doğrudan takipçilerimize ulaştırıyoruz. Hızlı, sade ve doğru olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca Oyun Tasarımcısı/Pixel Art Oyun Sanatçısı kimliğimizle birlikte sitemizde incelemeler yazıyoruz.

Sizin gibi biz de hobilerimiz hakkında haberleri sıkı takip ediyoruz. Yeni bir haber çıktığında sizinle paylaşmak için yerimizde duramıyoruz ve o heyecanla haberi size en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Sonrasında sizin yorumlarınızı okumak ayrı bir keyifli oluyor. Sadece başka basın kuruluşlarının haberlerini çevirmiyoruz, aynı zamanda sizin destekleriniz sayesinde oyun şirketleriyle de doğrudan iletişimimiz var. PlayStation Türkiye, Bethesda Türkiye, Capcom, CD Media Turkey Ubisoft ve daha birçok şirketle iletişim halindeyiz. İncelemelerimize kesinlikle karışmıyorlar, istediğimiz şekilde eleştirebiliyoruz. Ayrıca sadece oyun değil, İthaki Yayınları’yla da işbirliği halindeyiz. 3 yıldır buraya çok fazla zaman harcıyoruz ve hobimiz olarak ilgilenmeye devam ediyoruz. Evet, asıl işimiz burası değil. İşimizin dışında Geeklik ve Ötesine ile ilgileniyoruz. Gelecekte de buraya zaman harcamaya devam etmeyi çok istiyoruz. İncelemelerimize ve haberlerimize aynı özenle devam etmemize destek olmak için bize kahve ısmarlayabilirsin!❤️

Kahve ısmarlamak için tıkla!