Nindento Switch’e Özel Çıkacak Super Mario 3D World ve Bowser’s Fury’de Yeni Olasılıkları Keşfedin

35 yıllık Super Mario Bros. tarihinde, Mario, Fire Mario’dan Tanooki Mario’ya, Bee Mario’dan daha bir çoğuna sayısız kez dönüşmek için güçlendirmeler kullandı. Sonunda Mario için korkunç yeni bir kedi formuna bürünme anı geldi. Bowser devasa hale gelip tüm kontrolünü kaybettiğinden, alabileceği tüm yardıma ihtiyacı olacak.
12 Şubat’ta  
Nintendo Switch için çıkacak Super Mario 3D World + Bowser’s Fury fragmanına göz atın: Behold the power of Bowser’s Fury! (Nintendo Switch)

Nintendo ayrıca, Mario’nun ikonik kıyafeti onuruna farklı bir kırmızı ve mavi renk şemasına sahip yeni Nintendo Switch – Mario Red & Blue Edition’ı tanıttı. Mavi kayışları olan kırmızı Joy-Con kumandaları, mavi bir Joy-Con tutacağı, kırmızı bir Nintendo Switch yuvası ve kırmızı bir Nintendo Switch sistemi içeren bu Nintendo Switch sisteminin kendisi yeni bir renkte ilk kez sunulacak. Ayrıca, Warp borularında veya hayatın maceralarının onlara yol açabileceği herhangi bir yerde seyahat ederken Nintendo Switch’in korunmasına yardımcı olmak için stilize bir Mario Red & Blue Edition Taşıma Çantası ve bir ekran koruyucu içerecek.

 Bowser’s Fury’de bekleyen macera hakkında yeni detaylara ek olarak Nintendo, Super Mario Bros 35 için özel bir etkinlik olan Super Mario Bros.35 World Count Challenge’ı da duyurdu. Bu yarışmada dünyanın her yerinden oyuncular belirli bir süre boyunca hedefleri tamamlamak için birlikte çalışabilir. Nintendo Switch Online üyeliği, klasik bir meydan okumada bir değişiklik arayan hayranlar için rekabetçi çevrimiçi savaş oyunu Super Mario Bros. 35’e erişim sunar. Oyuncular, Ocak ayından Mart ayına kadar üç kez düzenlenecek olan Super Mario Bros. 35 World Count Challenge sırasında Mario becerilerini test edebilirler.

Super Mario Bros. 35 World Count Challenge’ın ilk turunda, 19 Ocak 10:00’dan 26 Ocak 09:59’a kadar sürecek olan etkinlik döneminde dünyanın her yerinden oyuncular 3,5 milyon Bowser’ı yenmek için birlikte çalışmalıdır .Oyuncuların normal oyunun bir parçası olarak Bowser’ı yenebilecekleri 35 Oyunculu Savaşa ek olarak, o hafta Özel Savaşta Bowser ile savaşmak için ek fırsatlar içeren parkurlar yer alacak

Oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından mağlup edilen toplam Bowser sayısı, etkinlik sırasında 3,5 milyona yükselirse, en az bir Bowser’ı yenen bireysel oyuncular 350 Platinum Puan almaya hak kazanacaktır. *** Bu puanlar My Nintendo’da Platinum Puan gerektiren ödüllerden herhangi biri için kullanılabilir. Şubat ve Mart aylarında gerçekleşecek olan bir sonraki World Count Challenge’lar ile ilgili ek ayrıntılar gelecekte açıklanacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.