enucuzoyun.com nedir?

enucuzoyun.com,  ülkenin ekonomik durumunu göz önüne alarak oyuncuların aradıkları oyunları; en uygun fiyatla ulaşabilmeleri için çabalayan küçük bir ekip. Sadece resmi satıcılarla anlaşıp fiyatları sitelerinde yayınlayan bir platform.

Oyunların fiyatlarını farklı platformlardan karşılaştırıp en uygununu seçiyorsunuz. Daha sonrasında ise sizi en ucuz fiyattan satılan yere yönlendiriyor. Bakalım enucuzoyun.com neymiş?

Fiyatları Karşılaştır

Crysis 3 almak istiyoruz diyelim. Dilerseniz resmi mağaza fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz yerden satın alabiliyoruz. Sadece güvenilir resmi satıcılarda yazan fiyatları görebiliyorsunuz. Zamanla daha çok resmi mağazayla anlaşıp seçenekleri arttıracaklar.

İndirimde kaç liraya düşüyor

İndirim zamanlarında kaç liraya düştüğüne bakabilir, yüksek indirimler almadıysa indirim beklemeden hemen satın alabilirsiniz. Eğer yüksek indirimler aldıysa da indirim bekleme kararı alıp fiyatı düşünce bildir‘e tıklayabilirsiniz.

Sadece fiyat karşılaştırma değil

Mesela Cyberpunk 2077’nin fiyatlarına bakarken aşağıya kaydırıp ekstra içeriklere göz atabiliyoruz. Fiyatların hemen altında Cyberpunk 2077 performans arttırma yöntemleri gibi yararlı yazılara da göz atabilirsiniz.

enucuzoyun.com ile iş birliğimiz sonucu sizlere de güzel sürprizlerimiz olacak. Takipte kalın!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.