Nioh 2 – The Complete Edition PC’ye Geliyor!

Yayıncı Koei Tecmo ve geliştici Team Ninja, Nioh 2 – The Complete Edition‘ı Steam üzerinden ön siparişe açtı. 5 Şubat 2021‘de PC platformu için çıkacak oyunun ön sipariş fiyatı ise 249 TL.

İlk oyun Playstation 4 için çıktıktan 9 ay sonra PC platformunda oyuncularla buluşmuştu. Bu durum Nioh 2 için de aynı beklentiyi yarattı ve beklenen duyuru Nioh 2’nin çıkışından 8 ay sonra geldi.  13 Mart 2020 tarihinde Playstation 4 için çıkmış olan Nioh 2, 5 Şubat 2021’de Nioh 2 – The Complete Edition adıyla Steam üzerinden oynanabilir olacak. Ayrıca bu sürüm, Playstation 4 için de satışa sunulacak.

Duyurusu yapılan sürüm ana oyuna ek olarak The Tengu’s Disciple, Darkness in the Capital ve yakın tarihte duyurulmuş olan The First Samurai içeriklerini beraberinde getirecek. Oyunun PC versiyonu, 4K UHD desteğiyle birlikte HDR ve 144Hz monitör desteği sunacak. Ayrıca destekleyen sistemlerde 120 FPS akıcılığında oynanabilecek.

Nioh Collection Playstation 5 için Duyuruldu

Bir duyuru da Playstation 5 için geldi. Koei Tecmo ve Sony Interactive Entertainment tarafından duyurulan Nioh Collection, Nioh 2 – The Complete Edition ile aynı gün çıkacak. Bu koleksiyon paketi, Nioh Remastered – The Complete Edition ve Nioh 2 Remastered – The Complete Edition oyunlarını içerecek. Ayrıca bu oyunlar PS5 tarafında birbirlerinden bağımsız olarak da satın alınabilecekler.

Her iki oyun da 4K ve maksimum 120 FPS desteğine ek olarak dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetik tuşları ve 3D ses desteklerini de sunacaklar. Ayrıca oyunların Playstation 4 versiyonlarındaki kayıt dosyaları aktarılabilecekler.

Son olarak, Playstation 4 platformunda Nioh 2 – The Complete Edition‘ı (veya ana oyun ile ek içerikleri bağımsız olarak) satın almış olanlar Playstation 5 versiyonlarına ücretsiz yükseltme yapabilecekler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.