DC Sıradaki Batman’in Kim Olduğunu Açıkladı!

   DC Comics’in yeni eventi Future State, DC evrenini oldukça büyük bir şekilde etkileyip alışık olduğumuz süper kahramanlarda yeni bir döneme kapı açacak. Batman, Superman, Wonder Woman gibi ikonik isimler yeni karakterler ile yazılacak. Clark Kent’in yerine oğlu Jon, Diana’nın yerine ise Yara Flor geçecek.

   En merak edilen sorulardan biri ise yeni Batman’in kim olduğuydu. Future State: The Next Batman #2 sayısı için yayınlanan, Doug Braithwaite’in çizdiği varyant kapak ile bu sorunun da cevabını almış olduk. Yeni Batman Lucius Fox’un oğlu Tim Fox olacak!

   Tim Fox’un Batman: The Joker War Zone ve Batman #101 gibi sayılarda gösterilmesinden Future State’de yer alacağını tahmin edebiliyorduk fakat yeni Batman olup olmayacağı belirsizdi. Çoğu kişi Tim’in kardeşi Luke Fox’un yeni Batman olabileceğini düşünüyordu. Luke Fox’u tanımıyorsanız kendisi Batwing ve bu zamana kadar Batman hikayelerinde Tim Fox’a göre daha ön planda olduğundan dolayı aslında böyle düşünmekte hata etmiyorlardı.

   Ayrıca görülen o ki Future State sadece çizgi roman evrenini etkilemekle kalmayacak. The CW’nin üzerinde çalıştığı Wonder Girl serisinde Yara Flor’u göreceğiz. Luke Fox’un Batwoman’da önemli bir rol oynadığını varsayarsak yakında kardeşini de görebiliriz diye düşünüyorum. 2021 yılının ilk aylarında yayınlanacak olan Future State serilerini sabırsızlıkla bekliyorum. Bakalım Tim Fox doğru bir seçim mi olmuş. Yeni Batman hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.