Kasım Ayında Ülkemizde Vizyona Girecek Filmler: Bölüm 2

Kasım ayında vizyona girecek filmlerin ilk kısmını paylaşmıştık. Şimdi de ikinci kısmıyla devam ediyoruz.

Tick, Tick…BOOM!

1990’da New York’ta büyük bir sonraki Amerikan müzikalinin bestesini yazan genç tiyatro bestecisi olan Jon’u (Andrew Garfield) konu alıyor. Jon, çalışmalarına devam ederken her yerden baskı hissetmeye başlar: New York’un ötesinde sanatsal bir yaşam düşleyen kız arkadaşı Susan’dan; hayalini gerçekleştirerek finansal güvenceli bir hayata geçen arkadaşı Michael’dan; ve AIDS tarafından harap edilen sanatsal bir topluluğun ortasında. Zaman ilerlerken Jon yol ayrımına gelir. Herkesi hesaba katarak cevaplaması gereken bir soru vardır. Sahip olduğumuz zamanla ne yapmamız gerekiyor? 19 Kasım’da Netflix’te gösterime girecek.

Ghostbusters: Afterlife

İlk filmin başarısından sonra tekrardan devamını çekmek isteyen stüdyo bu sefer farklı cast ile karşımıza çıkıyor. Bekar bir anne olan Callie, mali zorluklarla mücadele etmektedir. Geçimlerini sağlamakta zorlanan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte ölen babasından kalan eski eve taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatlarından pek memnun olmayan Trevor, çok geçmeden evde büyükbabasının mirasıyla ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Büyükbabasının eşyalarının arasında onun Hayalet Avcıları’nın üyesi olduğunu gösteren ekipmanlar bulan Trevor, Phobe ve yeni arkadaşları ile birlikte bulduklarını kurcalarken kasabanın altında uyuyan bir tehlikenin ortaya çıkmasına neden olur. 19 Kasım’da ülkemizde vizyona girecektir.

King Richard

Tenis kortlarının en başarılı sporcuları olan Venus Williams ve Serena Williams’ın babaları Richard Williams’ın, profesyonel hayatı ve kızları ile olan ilişkisini konu alıyor. 19 Kasım’da ülkemizde vizyona girecektir.

Bruised

Jackie Justice (Halle Berry), sporu utanç içinde bırakan karma dövüş sanatları savaşçısıdır. Hala kendi şansına güveniyordur ve yıllar önce girdiği kavgadan dolayı içinde hala öfkesi ve pişmanlığı tazedir. Hem menajeri hem de erkek arkadaşı olan Desi tarafından bir yer altı dövüşüne için ikna edilir. Kurtuluşa giden yoldayken bir gün karşısına bebekken terk ettiği oğlu çıkar. Bu yeni gelişmenin ışığında Jackie, oğlunun hak ettiği gibi bir anne olabilmek adına korkularıyla yüzleşmek ve zihninde dolaşan şeytanları yenmek zorunda kalacaktır. Bunun için de bulunduğu spor dalının en korkusuz dövüşçülerinden biriyle yüzleşmek ve ringte onu yenmek zorundadır. 24 Kasım’da Netflix’te gösterime girecek.

Encanto

Encanto, Kolombiya dağlarında, sihirli bir evde, gizlice yaşayan özel güçleri olan bir ailenin hikayesini konu ediyor. Madrigallerin hikayesini anlatan filmdeki ailede, şaşırtıcı bir biçimde yalnızca bir kişinin sihirli güçleri yoktur. O da evin genç kızı olan Mirabel. Ancak Encanto’yu çevreleyen sihrin tehlikede olduğunu keşfeden Mirabel, bunu durduracak tek kişi olduğuna inanmaya başlar. 26 Kasım’da ülkemizde vizyona girecektir.

House of Gucci

House of Gucci, Maurizio Gucci cinayetinin perde arkasında yaşananları Ridley Scott tarafından ele alınıyor. Moda evi Gucci’nin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin hayatına odaklanılan filmde, 1995 yılında öldürülen Maurizio Gucci’nin cinayetine ve sonrasında yaşananlara odaklanıyor. Başrollerde Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto, Salma Hayek ve Jeremy Irons var. 26 Kasım’da ülkemizde vizyona girecektir.

İzlemek istediğiniz filmleri bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.