The Game Awards’da Outriders Fragmanı Gösterildi

Bu gece The Game Awards’da SQUARE ENIX®, Gears of War: Judgment ve BULLETSTORM’un geliştiricileri ve Square Enix External Studios, SLEEPING DOGS® ve JUST CAUSE®’ın arkasındaki beyinler People Can Fly’dan yüksek yoğunluklu RPG-Shooter OUTRIDERS ™ için yeni bir fragman yayınladı.

Yeni Game Awards fragmanı oyunculara, ilerlemenin tek yolunun kendi kaderinizin sorumluluğunu üstlenmek ve Agresif Düşünmek olduğu Enoch gezegeninde hiper evrimleşmiş bir İnsan olarak gelişmelerine yardımcı olacak bir rehber olan Mantras of Survival’ı tanıtıyor.

OUTRIDERS “Mantras of Survival” Fragmanı: https://youtu.be/lAoW7LjSWJs

Powers On Tap – Yıkıcı güçlerle savaş alanına hakim olun. Bekleme süreleri kısa ve güçler sıklıkla kullanılmalı, bu nedenle yalnızca mermilere güvenmeyin.

Kill To Heal – Tüm Outriderlar hasar vererek iyileşir. Enoch’ta ilaç, şırınga veya sağlık yenilemesi yok. Saldırganlık, savaşın kalbinde hayatta kalmanın ve gelişmenin anahtarıdır. 

Cover’s For Cowards – Cover sizi OUTRIDERS’dan kurtarmaz, yalnızca size zaman kazandırır. En güçlü teçhizatlarınızı seçin ve savaşa dalın.

Think Aggressive – Hayatta kalmak için yol gösterici bir felsefe. Güven, Enoch’un savaş alanındaki her şeydir ve agresif bir oyun tarzı, başarının temel bileşenidir.

OUTRIDERS, 2 Şubat 2021’de PlayStation 5®, PlayStation 4®, Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de ve 2021’in sonlarında Google Stadia’da çıkıyor.

Daha fazla bilgi için: www.outriders.net

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.