CDPR Başkanı, Cyberpunk 2077 Multiplayer Modu ve Ek Paketler Hakkında Konuştu

8 yıllık büyük bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştiren Cyberpunk 2077, tartışmaları da beraberinde getirdi. Oyun her ne kadar eleştirmenlerden olumlu yorumlar alsa da, bir çok oyuncu oyunun teknik sorunlarından dolayı şikayetçi. Özellikle Ps4 ve Xbox One gibi eski nesil konsollar için verilen sözlerin tutulmadığı aşikar. 

Bu problemli çıkış sonrası acil kurul toplantısı kararı alan CD Projekt Red başkanı Adam Kiciński, oyuna getirilecek multiplayer ve ek paketler hakkında soruları yanıtladı. 

“Bir karara varmak için henüz çok erken. Şu an Cyberpunk’ı geliştirmeye odaklandık ve bunu önümüzdeki yılın başlarında tartışacağız.

   Multiplayer hakkında ise, öncelikle henüz bir tarih belirlemiş değiliz. Daha önce söylediğim gibi şu anda bir karar almak zor. Planlanmamış bir durumdayız ve nerede olduğumuzu yeniden değerlendirmemiz gerekecek. Ocak ayı için planımız bu. Şu anda single player deneyimini yönetmeye çalışıyoruz, yamalar ve iletişim üzerinde çalışıyoruz ve de oyuncularımıza odaklanıyoruz.” 

Anlaşılan o ki, CD Projekt Red’den yakın zamanda bir multiplayer modu veya ek paket beklemek yanlış olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.