Spider-man: Miles Morales için Spider-Verse kostümü duyuruldu!

Spider-man: Miles Morales’in fiyatı dışında her şeyi muhteşem gitmeye devam ediyor. Hem animasyonlar içinde hem de süper kahraman filmleri içinde en sevdiklerimizden biri olan Spider-man into the Spider-verse,  PlayStation oyunuyla birlikte ortak bir maceraya atılıyor.

Insomniac Games’in hayalini biz de paylaşıyoruz:

Spider-man into the Spider-Verse’ün Japonca fragmanı ile Marvel’s Spider-man(PS4) oyununu küçük bir video ile birleştirmiştik. Şimdilerde ise bu kostümü giyerek istediğimiz şeye kavuşabileceğimizi öğreniyoruz. Peki neden bu konuda heyecanlıyız? Çünkü sadece basit bir kostüm değil.

Spider-verse ile aynı teknik

Spider-verse animasyonunda farklı bir animasyon tekniği görmüştük. Düşük fps ile kasıyormuş gibi gözüküyordu ancak tam olarak öyle değil. Saniye başına arka plan 24 kare iken Miles Morales 12 kareydi. Bunun sebebi de Miles’ın hareketleri tam çözemediğinden çok keskin ve kusurlu hareket etmesiydi. Her 2 karede 1 hareket ediyordu Miles. Bunun dışında sabit kalıyordu. Filmin sonlarına doğru ise Miles 24 kare oluyordu, Spider-man olmayı kabullenmiş ve öğrenmiş olmasını muazzam bir teknikle anlattılar. Bunu oyuna da yansıtmışlar.

Spider-man Miles Morales oyununda bu kostümü giyerseniz aynı animasyon tekniğinin oyunda aktif olduğunu göreceksiniz. Eğer bu düşük kare oranından hoşlanmadığınız halde kostümü giymek isterseniz bu animasyon tekniğini kapatabiliyorsunuz. Akıcı animasyonlarınıza geri kavuşabiliyorsunuz.

Bizi takip edin!

Bir Cevap Yazın