Mass Effect Remastered Trilogy ve Yeni Mass Effect Resmi Olarak Duyuruldu!

Bioware, N7 Day kapsamında yayınladığı duyuruda Mass Effect Legendary Edition‘ı duyurdu. Çıkışı hakkındaki kuvvetli iddialar nedeniyle Mass Effect hayranlarının resmi olarak duyurulmasını bekledikleri oyun İlkbahar 2021’de çıkacak. Legendary Edition, ana seriye ait üç Mass Effect oyununun remastered versiyonlarına ek olarak bugüne kadar çıkarılmış tüm ek paketleri içerecek.

Hedeflerinin seriyi yeniden inşa etmekten çok orijinal oyunları geliştirmek olduğunu belirten Bioware, bu sayede oyuncuların üçlemeyi “en iyi haliyle” tecrübe edeceklerini düşünüyor. Değişiklikler gelişmiş grafikler, karakter modellemeleri ve kaplamalar ile birlikte çeşitli performans geliştirmelerini kapsıyor.

Mass Effect Legendary Edition PS4, Xbox One ve PC platformları için gelecek. Bioware, Xbox Series X ve PS5 sürümlerindeki “ileriye dönük uyumluluk ve hedeflenen gelişmeler” ile oyunculara yeni nesil konsollarda çok daha iyi uzay görselleri vaat ediyor.

Yeni Mass Effect

Orijinal üçlemenin yönetmeni ve Bioware Genel Müdürü Casey Hudson: “Bugün aynı zamanda Mass Effect evreninin bir sonraki büyük oyunundaki çalışmaların da başladığını resmen duyuruyoruz!” dedi. Ayrıca yayınladığı açıklamada projenin henüz ilk aşamalarında oldukları için daha fazla bilgi paylaşamadıklarını ifade etti. 

 

Bizi takip edin!

Bir Cevap Yazın